Ödüllü Yarışma

8-9 Ağustos Tarihlerinde
Aşure Fotoğrafını Gönder
Lezzet Paketi Kazan
hediyeler

Yarışmaya Katıl

Bilgilendirme

Aşureci kutusu görünür şekilde fotoğrafını çektiğiniz aşure sunumunuzu www.asureseti.com/yarisma sayfasındaki katılım formundan gönderebilirsiniz.

Katılım şartlarını sağlayan ve fotoğraf gönderen ilk 50 takipçimize Nakış Gıda Lezzet Paketi hediye ediyoruz.

 

Pakette neler var?

– 1 adet Galip Premium Siyah Çay (500 g)

– 1 adet Galip Türk Kahvesi (100 g)

– 1 adet Balpeteği Süzme Çiçek Balı (850 g)

İlk katılım sağlayan ve şartları sağlayan 50 takipçimize doğrudan hediye ediyoruz. Çekiliş veya oylama yapmıyoruz. Katılım şartları hakkında bilgi almak için “Şartlar ve Koşullar” metnini okuyunuz.

11 Ağustos Pazartesi günü katılım formunda belirtmiş olduğunuz telefon numarasına SMS ile; E-Posta adresine elektronik posta ile bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca www.asureseti.com adresinden duyurulacaktır.

Katılım formuna gelen talepler gün, saat, dakika ve saniye olarak kaydedilmektedir. KVKK kapsamında katılımcı bilgilerini paylaşmıyoruz. Ancak dileyen katılımcılarımıza katılım sıralarını iletebiliriz.

1. Yarışmamız 8 Ağustos 2022 00:01’de başlayacak ve 9 Ağustos 2022 23:59’da sona erecektir. Bu tarihler dışında yapılan katılımlar geçersizdir.

2. Sonuçlar 11 Ağustos 2022 tarihinde duyurulacaktır.

3. Göndermiş olduğunuz fotoğraflarda Aşureci Aşurelik Set kutusu görünür şekilde yer almalıdır. Sadece aşure sunumu içeren katılımlar geçersizdir.

4. Bu yarışmaya Nakış Gıda çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz. Katılması durumunda hediye bir sonraki katılımcıya iletilir.

5. Nakış Gıda ve Aşureci sosyal medya hesaplarında göndermiş olduğunuz sunumlar paylaşılabilir. İsminiz gizlilik ilkeleri gereği noktalı şekilde eklenecektir. As.. Dö….. gibi.